Стоматология Мектебінің «Bookcrossing»–кітап алмасу акциясына қатысуы

Н.Ә.Назарбаевтың «Рухани жаңғыру» Мемлекеттік Жоспарлау мақаласы және «Ұлы дала жастары» жобасы аясында С.Д.Асфендияров атындағы ҚазҰМУ Ғылыми кітапханасының «BookCrossing»- кітап алмастыру акциясын ұйымдастыруына байланысты «Ортопедиялық стоматология» кафедрасының оқытушылары 4-ші, 5-ші курс студенттерімен бірге Университет Ғимараттарында орналасқан . іс-шараға қатысты. Студенттер мен мұғалімдер № 2 оқу корпусының кітапханасында стоматологияға қатысты кітаптар мен оқу құралдарын қалдырды, сондай-ақ өздеріне ұнаған көркем әдебиет, оқу-әдістемелік құралдарын тегін алды.

Ұйымдастырушыларға алғысымызды айта отырып, алдағы уақытта бүкіләлемдік кітап алмасу қозғалысын дамытуға әрі қарай үлес қосуына тілектеспіз.